Podział na okręgi

Nr okręgu

Granice obwodu głosowania

Siedziba Komisji Wyborczej

1

1 Maja, Adama Mickiewicza, Botaniczna, Daleka, Dobra, Doktorska, Dolna, Działkowa, gen. Józefa Bema, Klonowa, Łąkowa, Malinowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Mieszała, Miła, Nasienna, Nauczycielska, Nowa, Perłowa, Piastowska, Piesza , Pochyła, Pogodna, Przechodnia, Przekopowa, Radosna, Spokojna, Stalowa, Stanisława Duboisa, Stroma, Strzelnicza, Szeroka, Wąchocka, Wąwóz, Wylotowa, Zdrojowa, Źródlana, Żurawia.

W okręgu nie wpłynął projekt - głosowania nie przeprowadza się

2

Fabryczna, Hutnicza, Marszałka Piłsudskiego: numer 142, Nadrzeczna, Radomska: numery nieparzyste 3-21 i numery parzyste: 14-26, Robotnicza, Sportowa, Stawowa, Wielkopiecowa, Widok, Zakładowa

W okręgu pozytywną weryfikację przeszedł tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

3

Batalionów Chłopskich, Bohaterów Westerplatte numery: 8 - 16, Bugaj, Harcerska, Licealna, Radomska: numery nieparzyste 49-71 i numery parzyste 58-76, Spacerowa, Szkolna, Śląska, Warszawska, Zachodnia

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

4

Bankowa, Bohaterów Westerplatte: numery nieparzyste 1-5 i numery parzyste 2-6, Fryderyka Chopina, Jadwigi Kaczyńskiej, Konstytucji 3 Maja, Oświatowa, Parkowa, Partyzantów: numery 1a i 2a, Poprzeczna, Poznańska, Radomska: numery parzyste 34-54, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Świętej Barbary, Władysława Borkowskiego

Szkoła Podstawowa Nr 9

ul. Jana Mrozowskiego 5

5

8 Maja, Akacjowa, Bartosza Głowackiego, Bohaterów, Borówkowa, Bukowa, Cegielniana, Dębowa, Grabowa, Iglasta, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jesionowa, Kalinowa, Kopalniana: numery nieparzyste 13-27 i numery parzyste 12- 26, Leszczynowa, Lipowa, Modrzewiowa, Olszynowa, Orzechowa, Partyzantów numery nieparzyste 1 – 107 bez 1a i numery parzyste 2 – 106 bez 2a, Sosnowa, Sztolnia, Topolowa, Wiązowa

Szkoła Podstawowa Nr 9

ul. Jana Mrozowskiego 5

6

Majówka, Stanisława Staszica

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt, który nie przeszedł pozytywnej weryfikacji - głosowania nie przeprowadza się

7

Gliniana, Leśna

Gimnazjum Nr 3

ul. Leśna 2

8

Brązowa, Graniczna, Kopalniana: numery nieparzyste 1-9 i numery parzyste 2-10a, Miedziana, Niecała, Skalista, Srebrna, Zielona, Złota

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

9

Kościelna: numery nieparzyste 81 i 83, Murarska

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

10

Aleja Armii Krajowej: numery nieparzyste 23-25 i numery parzyste 32-34, Cysterska,
dr Włodzimierz Cyrkowicza, Franciszka Żwirki, Jerzego Bajana, , Marszałka Piłsudskiego: numery
parzyste: 84-138 i numery nieparzyste od numeru 83 – do końca,
Na Szlakowisku, Stanisława Wigury

Przedszkole Miejskie Nr 15

ul. Na Szlakowisku 7b

11

Aleja Armii Krajowej: numery nieparzyste 13-17, Medyczna, Przyjazna, Wojska Polskiego

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

12

Aleja Armii Krajowej: numery parzyste 16-24 i numery nieparzyste 3-11, Czerwonego Krzyża, Ludwika Waryńskiego

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

13

Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Leopolda Staffa, Mikołaja Reja, Słoneczna, Stefana Żeromskiego, Władysława Stanisława Reymonta

Przedszkole Miejskie Nr 7

ul. Armii Krajowej 6a

14

Głogowa, Górna, Gruntowa, Grzybowa, Kościelna: numery nieparzyste 29-77 i numery parzyste 30 – 100, Krucza, Kwiatowa, Martenowska, Młynarska, Nad Młynówką, Owocowa, Skałka, Staropolska, Zacisze, Zwierzyniecka

Przedszkole Miejskie Nr 7

ul. Armii Krajowej 6a

15

Aleja Armii Krajowej: numer nieparzysty 1 i numery parzyste 2-12, Ciasna, Dworcowa, Iłżecka: numery nieparzyste 1-23 i numery parzyste 2-22, Jana Kilińskiego, Jasna, Juliusza Słowackiego, Kolejowa, Kościelna: numery nieparzyste 1 – 27 i numery parzyste 2 – 26a, Kręta, Krótka, Marszałka Piłsudskiego: numery nieparzyste 1-81 i numery parzyste 2-82a, Niska, Plac Rynek, Rzemieślnicza, Spółdzielcza, Tadeusza Kościuszki, Targowa, Wysoka

Przedszkole Miejskie Nr 7

ul. Armii Krajowej 6a

16

Agatowa, Aleja Najświętszej Marii Panny, Boczna, Brzozowa, Bursztynowa, Cicha, Cisowa, Cmentarna, Diamentowa, Długa, Górzysta, Iłżecka: numery nieparzyste 33-183
i numery
parzyste 34-182, Jodłowa, Krańcowa, Lachy, Łazy, Objazdowa, Polna, Przeskok, Rubinowa, Sąsiedzka, Świerkowa, Turkusowa, Wspólna, Zaułek, Zgodna, Żabia.

Gimnazjum Nr 2

ul. Iłżecka 39

17

6 Września: numery nieparzyste 29-131(bez numerów 99b i 101a-101h) oraz numery parzyste 32-132, Aleja Niepodległości: numery nieparzyste 47- do końca i numery parzyste 72 – do końca, Ignacego Jana Paderewskiego, Jesienna, Kielecka, Morenowa, Nad Kamienną, Na Stoku, Nowowiejska, Osiedlowa, Parcelowa, Pasternik, Radomska: numer 8, Spadowa, Stanisława Moniuszki: numery nieparzyste 1-43 i numery parzyste 2-22, Wesoła.

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

18

6 Września: numery 99b i 101a-101h, Aleja Świętego Jana Pawła II: numery 30 - do końca, Chorążego Szorta, Doktora Andrzeja, Druhny Zjawy, Henryka Wieniawskiego, Ignaca Zaczkiewicza, Jałowcowa, Jeżynowa, Kapitana Mariańskiego, Karola Szymanowskiego, Letnia, Lubianka, Łączna, Magiczna, Majora Nurta, Majora Ponurego, Podlesie, Południowa, Porucznika Jurka, Porucznika Robota, Smugowa: numery nieparzyste 105-187 i numery parzyste 98-188, Stanisława Moniuszki: numery nieparzyste 45- do końca i numery parzyste 24- do końca, Strugowa, Tęczowa, Ustronie, Wachmistrza Tarzana, Wąsika-Kowalskiego, Wiejska, Witolda Lutosławskiego, Wrzosowa, Żytnia.

Szkoła Podstawowa Nr 6

ul. Stanisława Moniuszki 117

19

Ignacego Prądzyńskiego, Joachima Lelewela, Józefa Chłopickiego, Józefa Dwernickiego, Józefa Sowińskiego, Piotra Wysockiego

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

20

Aleja Świętego Jana Pawła II: numery 1-29, Emilii Plater, gen. Józefa Ludwika Hauke-Bosaka, Henryki Pustowójtówny, Mariana Langiewicza

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

21

Aleja Niepodległości: numery nieparzyste 1-39, 6 Września: numery nieparzyste 1-27
i numery
parzyste 2-30, Artura Grottgera, Dionizego Czachowskiego, Jelenia, Jerzego Szydłowskiego, Kasztanowa, Księdza Stanisława Brzózki, Kolorowa, Ludwika Mierosławskiego, Miodowa, Myśliwska, Ostrowiecka: numery 2-11, Pastwiska, Piaskowa, Romantyczna, Romualda Traugutta, Smugowa: numery nieparzyste 21-103 i numery parzyste 8-96b, Sybiraków, Wanacja, Wiosenna, Zygmunta Sierakowskiego

W okręgu nie wpłynął projekt - głosowania nie przeprowadza się

22

Aleja Niepodległości: numery parzyste 2-70, Benedyktyńska, Agrestowa, Beskidzka, Bieszczadzka, Bławatkowa, Bratkowa, Czereśniowa, Działki, Jabłoniowa, ks. Józefa Radoszewskiego, Kanałowa, Karpacka, Kombatantów, Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Łysogórska, Makowa, Mała, Morelowa, Podgórze, Podhalańska, Różana, Sadowa, Sudecka, Tatrzańska, Tulipanowa, Wierzbowa, Wiklinowa, Wiśniowa, Władysława Rogowskiego, Ziołowa

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

23

Fryderyka Lempe, Kornatka, Lenartowska, Letniskowa, Ostrowiecka: numery nieparzyste 13-201 i numery parzyste 12-200, Powstania Styczniowego, Składowa, Stalowników, Strażacka, Turystyczna, Warszawka, Wschodnia

W okręgu wpłynął tylko jeden projekt - głosowania nie przeprowadza się

Autor: Paweł Latała
admin
pawel.latala@starachowice.eu

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-273-82-00
Fax: 41-274-63-05

e-mail: skrzynkapodawcza@um.starachowice.pl

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Akceptuję